Alcatel 2019G Nagygombos Kártyafüggetlen Mobiltelefon Fekete
Alcatel 2019G nagygombos mobiltelefon, kártyafüggetlen, fm rádiós fekete
-
Kijelző felbontása: 240 x 320 pixel
-
Kijelző mérete: 2.4"
-
Akkumulátor kapacitás: 970 mAh
11 990 Ft.
Nettó ár: 9 441 Ft. + ÁFA
Nettó ár: 9 441 Ft. + ÁFA
Jelenleg nem rendelhető!

Jelenleg nem rendelhető.
Részletes leírás
| Kialakítás | Nagy gombos |
| SIM kártya típusa | micro-SIM |
Műszaki jellemzők |
|
| Memória bővíthető | Igen |
| Memóriakártya típusa | microSD (max. 32 GB) |
Szoftver |
|
| Operációs rendszer | Nincs |
Kijelző |
|
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 2.4" |
| Kijelző felbontása | 240 x 320 pixel |
| 3D kijelző | Nem |
Kamera |
|
| Fényképező | Van |
| 3D kamera | Nem |
| Első hátlapi kamera felbontása | 2 MPx |
| Retina szkenner | Nincs |
Multimédia |
|
| FM rádió | Van |
Kommunikációs csatornák |
|
| Adatátvitel |
Bluetooth
|
| Csatlakozók |
USB
3.5 Jack fülhallgató kimenet
|
| Hálózati kapcsolatok |
GSM
GPRS kapcsolat
|
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Akkumulátor kapacitás | 970 mAh |
Méretek |
|
| Hosszúság | 116.8 mm |
| Szélesség | 58.5 mm |
| Vastagság | 12.5 mm |
| Tömeg | 80 g |
Funkciók |
|
| Dual sim | Nem |
| Tripla sim | Nem |
| Cseppálló | Nem |
| Vízálló | Nem |
| Porálló | Nem |
| Ütésálló | Nem |
Ezek még érdekelhetik
«
»
Alcatel 1066G Mobiltelefon, Kártyafüggetlen, Fm rádiós Fekete
Alcatel 1066G mobiltelefon, kártyafüggetlen, fm rádiós fekete
Bruttó ár: 5 990 Ft.Elfogyott!
Alcatel 2003 Mobiltelefon, Kártyafüggetlen, Fm rádiós Fekete
Alcatel 2003 mobiltelefon, kártyafüggetlen, fm rádiós fekete
Bruttó ár: 7 990 Ft.Elfogyott!
TCL onetouch 4042S 4G nagy nyomógombos mobiltelefon
TCL onetouch 4042S 4G nagy nyomógombos mobiltelefon, kártyafüggetlen, SOS gombbal, dokkolóval, dual SIM, sötétszürke
Bruttó ár: 14 990 Ft.Részletek
Alcatel 2003 Mobiltelefon Kártyafüggetlen, Fm rádiós Fekete-Kék
Alcatel 2003 mobiltelefon, kártyafüggetlen, fm rádiós fekete - kék
Bruttó ár: 7 990 Ft.Elfogyott!
Alcatel 2008G Nagygombos Mobiltelefon Kártyafüggetlen Fekete
Alcatel 2008G nagygombos mobiltelefon, kártyafüggetlen, fm rádiós fekete
Bruttó ár: 12 990 Ft.Elfogyott!
Blaupunkt SL-04 Mobiltelefon Kártyafüggetlen, Arany (Android)
Blaupunkt SL-04 érintős mobiltelefon, kártyafüggetlen, arany (Android)
Bruttó ár: 22 990 Ft.Elfogyott!
Blaupunkt SL-04 Mobiltelefon Kártyafüggetlen, Szürke (Android)
Blaupunkt SL-04 érintős mobiltelefon, kártyafüggetlen, szürke (Android)
Bruttó ár: 22 990 Ft.Elfogyott!







