Alcatel One 5033D Mobiltelefon, Dual SIM Kártyafüggetlen Fekete
Alcatel One (5033D) érintős mobiltelefon, Dual SIM, kártyafüggetlen, fekete (Android)
-
Operációs rendszer: Android
-
Kijelző felbontása: 480 x 960 pixel
-
Belső memória mérete: 8 GB
-
Garancia: 1 év
20 990 Ft.
Nettó ár: 16 528 Ft. + ÁFA
Nettó ár: 16 528 Ft. + ÁFA
Jelenleg nem rendelhető!

Jelenleg nem rendelhető.
Részletes leírás
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
Műszaki jellemzők |
|
| Processzormagok száma | 4 magos |
| Processzor sebessége | 1.28 GHz |
| RAM | 1 GB |
| Belső memória mérete | 8 GB |
| Memória bővíthető | Igen |
Szoftver |
|
| Operációs rendszer | Android |
Kijelző |
|
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 5" |
| Kijelző felbontása | 480 x 960 pixel |
| 3D kijelző | Nem |
Kamera |
|
| Fényképező | Van |
| 3D kamera | Nem |
| Előlapi kamera | Van |
| Első hátlapi kamera felbontása | 8 MPx |
| Autofókusz | Van |
| Beépített vaku | Van |
| Retina szkenner | Nincs |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális video felbontás | 1920 x 1080 @ 30 fps |
Multimédia |
|
| MP3 lejátszó | Van |
| FM rádió | Van |
Kommunikációs csatornák |
|
| Adatátvitel |
Wi-Fi
Bluetooth
|
| Csatlakozók |
USB
3,5 Jack fülhallgató kimenet
|
| Hálózati kapcsolatok |
LTE támogatás (4G)
GPS
|
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor kapacitás | 2000 mAh |
Méretek |
|
| Hosszúság | 137.6 mm |
| Szélesség | 65.7 mm |
| Vastagság | 9.8 mm |
| Súly | 134 g |
Funkciók |
|
| Dual sim | Igen |
| Kihangosítás | Van |
Ezek még érdekelhetik
«
»
Alcatel 1066G Mobiltelefon, Kártyafüggetlen, Fm rádiós Fekete
Alcatel 1066G mobiltelefon, kártyafüggetlen, fm rádiós fekete
Bruttó ár: 5 990 Ft.Elfogyott!
Alcatel 2003 Mobiltelefon, Kártyafüggetlen, Fm rádiós Fekete
Alcatel 2003 mobiltelefon, kártyafüggetlen, fm rádiós fekete
Bruttó ár: 7 990 Ft.Elfogyott!
TCL onetouch 4042S 4G nagy nyomógombos mobiltelefon
TCL onetouch 4042S 4G nagy nyomógombos mobiltelefon, kártyafüggetlen, SOS gombbal, dokkolóval, dual SIM, sötétszürke
Bruttó ár: 14 990 Ft.Részletek
Alcatel 2003 Mobiltelefon Kártyafüggetlen, Fm rádiós Fekete-Kék
Alcatel 2003 mobiltelefon, kártyafüggetlen, fm rádiós fekete - kék
Bruttó ár: 7 990 Ft.Elfogyott!
Alcatel 2008G Nagygombos Mobiltelefon Kártyafüggetlen Fekete
Alcatel 2008G nagygombos mobiltelefon, kártyafüggetlen, fm rádiós fekete
Bruttó ár: 12 990 Ft.Elfogyott!
Blaupunkt SL-04 Mobiltelefon Kártyafüggetlen, Arany (Android)
Blaupunkt SL-04 érintős mobiltelefon, kártyafüggetlen, arany (Android)
Bruttó ár: 22 990 Ft.Elfogyott!
Blaupunkt SL-04 Mobiltelefon Kártyafüggetlen, Szürke (Android)
Blaupunkt SL-04 érintős mobiltelefon, kártyafüggetlen, szürke (Android)
Bruttó ár: 22 990 Ft.Elfogyott!







