LG K20 16GB Dual SIM Kártyafüggetlen Mobiltelefon (Kék)
LG K20 16GB LM-X120EMW Dual SIM kártyafüggetlen érintős mobiltelefon, kék (Android)
-
Kijelző: 5.45"
-
Processzor típusa: SoC/CPU: MediaTek MT6739 GPU: PowerVR GE8100, Processzormagok száma: 4 magos, Processzor sebessége: 1.5 GHz, RAM: 1 GB, Belső memória mérete: 16 GB, Memória bővíthető: Igen, Memóriakártya típusa: microSD
-
Méretek: Hosszúság: 148.6 mm, Szélesség: 71.9 mm, Vastagság: 8.3 mm, Súly: 152 g
-
1 év garancia
-
A kép csak illusztráció!
29 990 Ft.
Nettó ár: 23 614 Ft. + ÁFA
Nettó ár: 23 614 Ft. + ÁFA
Jelenleg nem rendelhető!

Jelenleg nem rendelhető.
-
Kompatibilis készülékek: LM-X120EMW
Részletes leírás
Műszaki jellemzők |
|
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 4 magos |
| Processzor sebessége | 1.5 GHz |
| RAM | 1 GB |
| Belső memória mérete | 16 GB |
| Memória bővíthető | Igen |
| Memóriakártya típusa | microSD |
Szoftver |
|
| Operációs rendszer | Android |
Kijelző |
|
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 5.45" |
| Kijelző felbontása | 480 x 960 pixel |
| Kijelző típusa | Kapacitív IPS |
| 3D kijelző | Nem |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
Kamera |
|
| Fényképező | Van |
| 3D kamera | Nem |
| Előlapi kamera | Van |
| Előlapi kamera felbontása | 5 MPx |
| Hátlapi kamerák száma | 1 |
| Első hátlapi kamera felbontása | 8 MPx |
| Autofókusz | Van |
| Beépített vaku | Van |
| Retina szkenner | Nincs |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális video felbontás | 1280 x 720 @ 30 fps |
Multimédia |
|
| MP3 lejátszó | Van |
| FM rádió | Van |
| Video lejátszás | Van |
| Internet böngésző | Van |
| Játék | Van |
Kommunikációs csatornák |
|
| Adatátvitel |
Wi-Fi
Wi-Fi Direct
Bluetooth
|
| Csatlakozók |
USB
3,5 Jack fülhallgató kimenet
|
| Hálózati kapcsolatok |
GSM
GPRS kapcsolat
EDGE kapcsolat
UMTS (3G)
WCDMA
HSDPA
HSUPA
LTE támogatás (4G)
|
| Navigáció |
GPS
GLONASS
|
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Akkumulátor kapacitás | 3000 mAh |
Üzenetküldés |
|
| MMS | Van |
| Van | |
Méretek |
|
| Hosszúság | 148.6 mm |
| Szélesség | 71.9 mm |
| Vastagság | 8.3 mm |
| Súly | 152 g |
Funkciók |
|
| Dual sim | Igen |
| Tripla sim | Nem |
| Cseppálló | Nem |
| Vízálló | Nem |
| Porálló | Nem |
| Ütésálló | Nem |
| MP3/WMA/AAC csengőhang | Igen |
| Diktafon | Van |
| Naptár | Van |
| Ébresztő | Van |
| Számológép | Van |
| Kihangosítás | Van |
| Hardware Modem | Van |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nincs |
Ezek még érdekelhetik
«
»
Alcatel 1066G Mobiltelefon, Kártyafüggetlen, Fm rádiós Fekete
Alcatel 1066G mobiltelefon, kártyafüggetlen, fm rádiós fekete
Bruttó ár: 5 990 Ft.Elfogyott!
Alcatel 2003 Mobiltelefon, Kártyafüggetlen, Fm rádiós Fekete
Alcatel 2003 mobiltelefon, kártyafüggetlen, fm rádiós fekete
Bruttó ár: 7 990 Ft.Elfogyott!
TCL onetouch 4042S 4G nagy nyomógombos mobiltelefon
TCL onetouch 4042S 4G nagy nyomógombos mobiltelefon, kártyafüggetlen, SOS gombbal, dokkolóval, dual SIM, sötétszürke
Bruttó ár: 14 990 Ft.Részletek
Alcatel 2003 Mobiltelefon Kártyafüggetlen, Fm rádiós Fekete-Kék
Alcatel 2003 mobiltelefon, kártyafüggetlen, fm rádiós fekete - kék
Bruttó ár: 7 990 Ft.Elfogyott!
Alcatel 2008G Nagygombos Mobiltelefon Kártyafüggetlen Fekete
Alcatel 2008G nagygombos mobiltelefon, kártyafüggetlen, fm rádiós fekete
Bruttó ár: 12 990 Ft.Elfogyott!
Blaupunkt SL-04 Mobiltelefon Kártyafüggetlen, Arany (Android)
Blaupunkt SL-04 érintős mobiltelefon, kártyafüggetlen, arany (Android)
Bruttó ár: 22 990 Ft.Elfogyott!
Blaupunkt SL-04 Mobiltelefon Kártyafüggetlen, Szürke (Android)
Blaupunkt SL-04 érintős mobiltelefon, kártyafüggetlen, szürke (Android)
Bruttó ár: 22 990 Ft.Elfogyott!







