LG K40S 32GB LM-X430EMW Dual SIM Mobiltelefon, Kék
LG K40S 32GB LM-X430EMW Dual SIM kártyafüggetlen érintős mobiltelefon, kék (Android)
-
Kijelző mérete: 6,1"
-
RAM: 2 GB, Belső memória mérete: 32 GB, Memória bővíthető: Igen, Memóriakártya típusa: microSD (max. 1 TB)
-
Akkumulátor kapacitás: 3500 mAh
-
1 év garancia
-
A kép csak illusztráció!
42 990 Ft.
Nettó ár: 33 850 Ft. + ÁFA
Nettó ár: 33 850 Ft. + ÁFA
Jelenleg nem rendelhető!

Jelenleg nem rendelhető.
-
Kompatibilis készülékek: Kártyafüggetlen
Részletes leírás
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
Műszaki jellemzők |
|
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2 GHz |
| RAM | 2 GB |
| Belső memória mérete | 32 GB |
| Memória bővíthető | Igen |
| Memóriakártya típusa | microSD (max. 1 TB) |
Szoftver |
|
| Operációs rendszer | Android |
Kijelző |
|
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.1" |
| Kijelző felbontása | 1520 x 720 pixel |
| Kijelző típusa | Kapacitív IPS |
| 3D kijelző | Nem |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
Kamera |
|
| Fényképező | Van |
| 3D kamera | Nem |
| Előlapi kamera | Van |
| Előlapi kamera felbontása | 13 MPx |
| Hátlapi kamerák száma | 2 |
| Első hátlapi kamera felbontása | 13 MPx |
| Második hátlapi kamera felbontása | 5 MPx |
| Autofókusz | Van |
| Beépített vaku | Van |
| Retina szkenner | Nincs |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális video felbontás | 1920 x 1080 @ 30 fps |
Multimédia |
|
| MP3 lejátszó | Van |
| FM rádió | Nincs |
| Video lejátszás | Van |
| Internet böngésző | Van |
| Játék | Van |
Kommunikációs csatornák |
|
| Adatátvitel |
Wi-Fi
Wi-Fi Direct
NFC támogatás
Bluetooth
|
| Csatlakozók |
USB
3.5 Jack fülhallgató kimenet
|
| Hálózati kapcsolatok |
GSM
GPRS kapcsolat
EDGE kapcsolat
UMTS (3G)
WCDMA
HSDPA
HSUPA
LTE támogatás (4G)
|
| Navigáció |
GPS
GLONASS
|
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 3500 mAh |
Üzenetküldés |
|
| MMS | Van |
| Van | |
Méretek |
|
| Hosszúság | 156.3 mm |
| Szélesség | 73.9 mm |
| Vastagság | 8.6 mm |
| Tömeg | 186 g |
Funkciók |
|
| Dual sim | Igen |
| Tripla sim | Nem |
| Cseppálló | Nem |
| Vízálló | Nem |
| Porálló | Nem |
| Ütésálló | Nem |
| MP3/WMA/AAC csengőhang | Igen |
| Diktafon | Van |
| Naptár | Van |
| Ébresztő | Van |
| Számológép | Van |
| Kihangosítás | Van |
| Hardware Modem | Van |
| Ujjlenyomat-olvasó | Van |
Ezek még érdekelhetik
«
»
Alcatel 1066G Mobiltelefon, Kártyafüggetlen, Fm rádiós Fekete
Alcatel 1066G mobiltelefon, kártyafüggetlen, fm rádiós fekete
Bruttó ár: 5 990 Ft.Elfogyott!
Alcatel 2003 Mobiltelefon, Kártyafüggetlen, Fm rádiós Fekete
Alcatel 2003 mobiltelefon, kártyafüggetlen, fm rádiós fekete
Bruttó ár: 7 990 Ft.Elfogyott!
TCL onetouch 4042S 4G nagy nyomógombos mobiltelefon
TCL onetouch 4042S 4G nagy nyomógombos mobiltelefon, kártyafüggetlen, SOS gombbal, dokkolóval, dual SIM, sötétszürke
Bruttó ár: 14 990 Ft.Részletek
Alcatel 2003 Mobiltelefon Kártyafüggetlen, Fm rádiós Fekete-Kék
Alcatel 2003 mobiltelefon, kártyafüggetlen, fm rádiós fekete - kék
Bruttó ár: 7 990 Ft.Elfogyott!
Alcatel 2008G Nagygombos Mobiltelefon Kártyafüggetlen Fekete
Alcatel 2008G nagygombos mobiltelefon, kártyafüggetlen, fm rádiós fekete
Bruttó ár: 12 990 Ft.Elfogyott!
Blaupunkt SL-04 Mobiltelefon Kártyafüggetlen, Arany (Android)
Blaupunkt SL-04 érintős mobiltelefon, kártyafüggetlen, arany (Android)
Bruttó ár: 22 990 Ft.Elfogyott!
Blaupunkt SL-04 Mobiltelefon Kártyafüggetlen, Szürke (Android)
Blaupunkt SL-04 érintős mobiltelefon, kártyafüggetlen, szürke (Android)
Bruttó ár: 22 990 Ft.Elfogyott!







