Nokia 2.1 Dual SIM Kártyafüggetlen Mobiltelefon, Kék (Android)
Nokia 2.1 Dual SIM kártyafüggetlen érintős mobiltelefon, kék (Android)
-
Kijelző mérete 5.5"
-
Kijelző felbontása 1280 x 720 pixel
-
Hátlapi kamera felbontása: 8 MPx
-
Garancia: 1 év.
30 990 Ft.
Nettó ár: 24 402 Ft. + ÁFA
Nettó ár: 24 402 Ft. + ÁFA
Jelenleg nem rendelhető!

Jelenleg nem rendelhető.
Részletes leírás
Műszaki jellemzők
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 4 magos |
| Processzor sebessége | 1.4 GHz |
| RAM | 1 GB |
| Belső memória mérete | 8 GB |
| Memória bővíthető | Igen |
| Memóriakártya típusa | microSD (max. 128 GB) |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android |
Kijelző
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 5.5" |
| Kijelző felbontása | 1280 x 720 pixel |
| Kijelző típusa | Kapacitív IPS |
| 3D kijelző | Nem |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
Kamera
| Fényképező | Van |
| 3D kamera | Nem |
| Előlapi kamera | Van |
| Előlapi kamera felbontása | 5 MPx |
| Hátlapi kamerák száma | 1 |
| Hátlapi kamera felbontása | 8 MPx |
| Autofókusz | Van |
| Beépített vaku | Van |
| Retina szkenner | Nincs |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális video felbontás | 1280 x 720 @ 30 fps |
Multimédia
| MP3 lejátszó | Van |
| FM rádió | Van |
| Video lejátszás | Van |
| Internet böngésző | Van |
| Játék | Van |
Kommunikációs csatornák
| Adatátvitel |
Wi-Fi
Bluetooth
|
| Csatlakozók |
USB
3,5 Jack fülhallgató kimenet
|
| Hálózati kapcsolatok |
GSM
GPRS kapcsolat
EDGE kapcsolat
UMTS (3G)
WCDMA
HSDPA
HSUPA
LTE támogatás (4G)
GPS
|
Akkumulátor
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Akkumulátor kapacitás | 4000 mAh |
Üzenetküldés
| MMS | Van |
| Van |
Méretek
| Hosszúság | 153.6 mm |
| Szélesség | 77.6 mm |
| Vastagság | 9.7 mm |
| Súly | 174 g |
Funkciók
| Dual sim | Igen |
| Tripla sim | Nem |
| Cseppálló | Nem |
| Vízálló | Nem |
| Porálló | Nem |
| Ütésálló | Nem |
| MP3/WMA/AAC csengőhang | Igen |
| Diktafon | Van |
| Naptár | Van |
| Ébresztő | Van |
| Számológép | Van |
| Kihangosítás | Van |
| Hardware Modem | Van |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nincs |
Ezek még érdekelhetik
«
»
Alcatel 1066G Mobiltelefon, Kártyafüggetlen, Fm rádiós Fekete
Alcatel 1066G mobiltelefon, kártyafüggetlen, fm rádiós fekete
Bruttó ár: 5 990 Ft.Elfogyott!
Alcatel 2003 Mobiltelefon, Kártyafüggetlen, Fm rádiós Fekete
Alcatel 2003 mobiltelefon, kártyafüggetlen, fm rádiós fekete
Bruttó ár: 7 990 Ft.Elfogyott!
TCL onetouch 4042S 4G nagy nyomógombos mobiltelefon
TCL onetouch 4042S 4G nagy nyomógombos mobiltelefon, kártyafüggetlen, SOS gombbal, dokkolóval, dual SIM, sötétszürke
Bruttó ár: 14 990 Ft.Részletek
Alcatel 2003 Mobiltelefon Kártyafüggetlen, Fm rádiós Fekete-Kék
Alcatel 2003 mobiltelefon, kártyafüggetlen, fm rádiós fekete - kék
Bruttó ár: 7 990 Ft.Elfogyott!
Alcatel 2008G Nagygombos Mobiltelefon Kártyafüggetlen Fekete
Alcatel 2008G nagygombos mobiltelefon, kártyafüggetlen, fm rádiós fekete
Bruttó ár: 12 990 Ft.Elfogyott!
Blaupunkt SL-04 Mobiltelefon Kártyafüggetlen, Arany (Android)
Blaupunkt SL-04 érintős mobiltelefon, kártyafüggetlen, arany (Android)
Bruttó ár: 22 990 Ft.Elfogyott!
Blaupunkt SL-04 Mobiltelefon Kártyafüggetlen, Szürke (Android)
Blaupunkt SL-04 érintős mobiltelefon, kártyafüggetlen, szürke (Android)
Bruttó ár: 22 990 Ft.Elfogyott!







