Nokia 225 4G Mobiltelefon, Kártyafüggetlen, Dual Sim, Fekete
Nokia 225 4G Mobiltelefon, Kártyafüggetlen, Dual Sim, Fekete
-
Akkumulátor kapacitás: 1150 mAh
-
Kijelző típusa: TFT
-
Kijelző mérete: 2.4"
-
Operációs rendszer: Series 30
20 990 Ft.
Nettó ár: 16 528 Ft. + ÁFA

Nettó ár: 16 528 Ft. + ÁFA


Raktáron. Akár 1-2 munkanapon belül átvehető.
Részletes leírás
| Kialakítás | Klasszikus |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
Műszaki jellemzők |
|
| Memória bővíthető | Igen |
| Memóriakártya típusa | microSD (max. 32 GB) |
Szoftver |
|
| Operációs rendszer | Series 30 |
Kijelző |
|
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 2.4" |
| Kijelző felbontása | 240 x 320 pixel |
| Kijelző technológia | TFT |
| Kijelző típusa | TFT |
| Képfrissítési frekvencia | 60 Hz |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 262 ezer színárnyalat |
Kamera |
|
| Fényképező | Van |
| Előlapi kamera | Nincs |
| Hátlapi kamerák száma | 1 |
| Első hátlapi kamera felbontása | 0.3 MPx |
| Autofókusz | Nincs |
| Beépített vaku | Nincs |
| Retina szkenner | Nincs |
| LiDAR szkenner | Nincs |
| ToF szenzor | Nincs |
Multimédia |
|
| MP3 lejátszó | Van |
| FM rádió | Van |
| Video lejátszás | Van |
| Internet böngésző | Van |
| Játék | Van |
Kommunikációs csatornák |
|
| Adatátvitel |
Bluetooth
|
| Csatlakozók |
USB
3.5 Jack fülhallgató kimenet
|
| Hálózati kapcsolatok |
GSM
GPRS kapcsolat
EDGE kapcsolat
UMTS (3G)
WCDMA
HSDPA
HSUPA
LTE támogatás (4G)
|
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Akkumulátor kapacitás | 1150 mAh |
| Vezeték nélküli töltés | Nincs |
Üzenetküldés |
|
| MMS | Van |
| Nincs | |
Méretek |
|
| Hosszúság | 124.7 mm |
| Szélesség | 51 mm |
| Vastagság | 13.7 mm |
| Tömeg | 90 g |
Funkciók |
|
| Dual SIM | Igen |
| Tripla SIM | Nem |
| Cseppálló | Nem |
| Vízálló | Nem |
| Porálló | Nem |
| Ütésálló | Nem |
| Naptár | Van |
| Ébresztő | Van |
| Számológép | Van |
| Kihangosítás | Van |
Ezek még érdekelhetik
«
»
Alcatel 1066G Mobiltelefon, Kártyafüggetlen, Fm rádiós Fekete
Alcatel 1066G mobiltelefon, kártyafüggetlen, fm rádiós fekete
Bruttó ár: 5 990 Ft.Elfogyott!
Alcatel 2003 Mobiltelefon, Kártyafüggetlen, Fm rádiós Fekete
Alcatel 2003 mobiltelefon, kártyafüggetlen, fm rádiós fekete
Bruttó ár: 7 990 Ft.Elfogyott!
TCL onetouch 4042S 4G nagy nyomógombos mobiltelefon
TCL onetouch 4042S 4G nagy nyomógombos mobiltelefon, kártyafüggetlen, SOS gombbal, dokkolóval, dual SIM, sötétszürke
Bruttó ár: 14 990 Ft.Részletek
Alcatel 2003 Mobiltelefon Kártyafüggetlen, Fm rádiós Fekete-Kék
Alcatel 2003 mobiltelefon, kártyafüggetlen, fm rádiós fekete - kék
Bruttó ár: 7 990 Ft.Elfogyott!
Alcatel 2008G Nagygombos Mobiltelefon Kártyafüggetlen Fekete
Alcatel 2008G nagygombos mobiltelefon, kártyafüggetlen, fm rádiós fekete
Bruttó ár: 12 990 Ft.Elfogyott!
Blaupunkt SL-04 Mobiltelefon Kártyafüggetlen, Arany (Android)
Blaupunkt SL-04 érintős mobiltelefon, kártyafüggetlen, arany (Android)
Bruttó ár: 22 990 Ft.Elfogyott!
Blaupunkt SL-04 Mobiltelefon Kártyafüggetlen, Szürke (Android)
Blaupunkt SL-04 érintős mobiltelefon, kártyafüggetlen, szürke (Android)
Bruttó ár: 22 990 Ft.Elfogyott!







